about us header 2

در حقمان

Vivocare برای شما محصولات فرستنده هیجان زده و زنده و برای فراهم سازی زندگی سالم راه حلها را ارائه مکند.

زندگی سالم امروزها به صورت یک انتخاب روزمره ای در امده است. Vivocare معتقد بر این است که زندگی سالم در منزل شروع گردیده و بدین ترتیب هم بر این اعتقاد میباشد که هر کس هم بر ای سالم ماندن باید تلاش نماید. Vivocare زمانیکه سلامتی شما مورد بحث باشد برای شما محصولاتی ارائه میکند که در منزل در جهت حرکتها پرواکتیک (proaktik ) برای شما کمک خواهند نمود.

Vivocare در هر مرحله از زندگیتان به همراه شما بوده و برای شما در هر مرحله لوازم طبی مدرن را فراهم میسازد .به علاوه بر امکان بخشیدن به سلامتی روزمره برای شما لذت یک زندگی سالم را هم فراهم میسازد.با معیارهای کیفیت فشرده و ارزیابی های حساسمان سالهاست که با در دست داشتن گواهی های ISO 9001 و ISO 13485 سالهاست که استاندارد های سیستم را عملی ساخته و از سال 2010 مفتخر به این میباشد که تمام لوازم پزشکی خود را با گواهی CE ارائه میکند. سال به سال با ارائه محصولات با کیفیت تنوع محصولات خود را افزایش داده و به نسبت احتیاجات بازار محصولات خود را توسعه میبخشد.

ممنونیت مشتری از اهداف اساسی ما بوده و با ارائه خدمات سرویس و نگهداری بعد از فروش و همچنین برای ارائه قیمت و اطلاعات صحیح روزمره در بازارهای خاور میانه و افریقا تلا ش به خرج میدهد.در این میان اموزش برای ما روش کلیدی میباشد. پرسنل فروش و فعالیتهای منظم نمایندگی هیمان از طرف مهندسان شرکت اموزش لازم داده میشود.بدین ترتیب با تقویت مشتری ضمانت خدمات سرویس بعد از فروش میدهد.