top of page
PLUSMED_ZEMIN.jpg

HAKKIMIZDA

Vivocare size, yaşam stilinize uygun yeni ve heyecan verici ürün ve çözümler sunar.

Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak, , günümüzün önemli trendlerinden biridir. Vivocare, sağlıklı yaşamın evde başladığına inanmaktadır ve bu nedenle herkes kendi yaşam stiliyle ilgili sorumluluk almalıdır. Vivocare, sizlere sağlığınızla ilgili daha pro-aktif davranabilmeniz için, evde sağlık ürünleri sunar.

Vivocare, her zaman sizlere eşsiz ve son teknolojiye sahip ürünler sunarak ve size hayatınızın her aşamasında eşlik ederek, yalnızca günlük bazda sağlığınızı yönetmenize yardımcı olmaz, yaşam stilinize de katkıda bulunarak SAĞLIKTA KEYİF dakikalarınızı arttırır.

Sizlerin, hassas kalite kriterlerini, bizler ISO 9001 ve ISO 13485 kalite yönetim standartlarını alarak tamamladık. Yine gururla belirtmek isteriz ki 2010 yılından beri medikal cihazlarımız CE sertifikasına sahiptir.

Ülkemiz başta olmak üzere Orta Doğu ve Afrika’yı da kapsayacak şekilde müşteri memnuniyeti en önemli hedeflerimizden biriyken, maksimum seviyede de teknik servis ve satış sonrası hizmetleri sizlere sunmaktayız. Eğitim ise bizim için en önemli noktalardan biridir. Satış ekibimiz ve bayilerimiz, kendi bünyemizdeki mühendisler tarafından düzenli olarak eğitilmektedirler. Böylelikle, sizlere son teknoloji ürünleri, gelişmiş teknik servis ve satış sonrası hizmetlerimizle birlikte sunmaktayız.

bottom of page